Ardina Car Care

Bismillahirrahmanirrahim

Ardina Car Care

#Ardina olarak 2010 beri beri siz değerli müşterilerimize ve en iyi yol arkadaşınız olan araçlarınız haklarında kaliteyi ve hizmeti sunmuş, sürekli gelişerek ve değişerek sunmaya da devam etmekteyiz. Piyasadaki bir çok rakiplerimizi kalite anlayışımızla geri dönüşün gururunu yaşarken, müşterilerimizi memnun etti olmanın da mutluluğunu yaşamaktayız.
# Ürünlerimizin her geçen gün daha fazla duymak, sizler tarafından ayrıca, diğer değerlere göre detaylı olarak tavsiyeleri ve aldığınız olumlu sonuçlar neticesinde bizlere olumlu dönüşler.
#Ardina ürünimizle sadece kişisel araçlarınız için değil tüm ticari ve endüstriyel araçlarınız için de uygun olan özel bakım onarım koruyucu ürünler sunmakta olup, tüm ürünlerimiz güncel küresel ve kimyasal ruhsata sahiptir.
Otomobiller, ağır iş makineleri, motosikletler Kamyon ve tırlar, traktörler gemi ve tekneler, yağ haznesi olan tüm makine ve motorlarda sürtünmeyle ortaya çıkan metal aşıntısı ve yorgunluğun yerine geçer. Yakıt sistemlerinde kullanılan kurumların temizliklerinin olduğu, keçeler, oringler, subap lastikleri ve contaları oluşur.
#Ardina ileri teknoloji ve en iyi kaliteyle üretilmiş olan Ardina seçtiğiniz boyut değerli ürünlerimize onu gün daha iyi daha kaliteli hizmet vermek, ekonominize maksimum fayda sağlamak için araç kullanımını ömrünü uzatmak ve yaşam kalitenizi yükseltmek edecektir.

#ARACINIZ YAĞMI YAKIYOR?
#MOTOR KEÇELERİ YAĞMI KAÇIRIYOR?
#ARACINIZIN MOTORU ÇOKMU SESLİ ÇALIŞIYOR?
#ARACINIZDA YAĞ KAÇAĞIMI VAR?
#EGR TURBO SİSTEM TEMİZLİĞİMİ GEREKİYOR?
#ARACINIZ DUMANMI ATIYOR?
# DİZEL PARTİKÜL ARIZAMI VERDİ?
#ARACINIZ YAĞMI YAKIYOR?
# BİZE olduğunuz ULAŞIN !!!!!!!
# KALİTE BİZİM İŞİMİZ !!
#ARABANIZI MUTLU EDİN !!

http://ardinacarcare.net/

http://ardinacarcare.net/radyator-katkisi

http://ardinacarcare.net/yakit-katkilari

http://ardinacarcare.net/sanziman-katkisi

http://ardinacarcare.net/temizleyici-katkilar

http://ardinacarcare.net/arac-bakim-ekipmanlari

http://ardinacarcare.net/motor-yagi-katkisi

motor yağı katkısı, ardina car care, egr turbo temizleyici, motor içi temizleyici, motor koruyucu, motor yağ kaçak önleyici, seramik motor koruyucu, radyatör kaçak önleyici, radyatör temizleyici, dizel partikül temizleyici, dizel duman kesici, dizel enjektör temizleyici, dizel partikül filitre temizleyici