Link

Link

https://siteeklemesiteleri.home.blog/

Merhabalar internet üzeri yapılan reklamlar satışlar tanıtma ve pazarlama alanı da hızla gelişiyor. Özellikle de google seo uyumlu siteler yer almaya başladı ve google gibi önemli arama motorların da yer alabiliyorsanız, firmanız diğer firmalardan biraz daha ileri yüzeyde olmuştur. Ticaret içinde olan bütün firmalar internet üzerinden satış ve pazarlama departmanı oluşturdular. İnsanların sizi internet ortamında görmesini sağlamak, zor değildir. Sizde firmanızı, bir firma tanıtma rehberine ekleyerek, daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz.

Site ekle yip, arama motorları nda yükselip, çok site ziyaretçiyi web sitesi nize çekebilir. Veya daha önceden önceden eklenmiş sitelerde, sayfalarda, orada, kendi fikrinizi ekleyebiliyor, profilinizi ziyaret etmenizi ve yönlendirmenizi siteyi görmesini sağlayabilirsiniz. Veya Web sitemiz Türkiye, de farklı olarak dikkat çekiyor. Onun sitesi sahiblerine özel profil sayfaları ile web sitenizin popüleritesini seçin.

Bir sitenin kurulması normalde basittir ancak ayrıntılara gelince yanıltıcı olabilir.

#Dizin URL’nizin (tarayıcının başladığı URL’nin) gerçekten çalıştığını kontrol edin.
#Dizin normal bir tarayıcıda bir hata sayfası döndürüyorsa, farklı bir Dizin URL’si kullanın.
#Dizin URL’si farklı bir URL’ye yönlendiriliyorsa, bu URL’yi başlangıç ​​noktası olarak kullanın.
Yeni bir site yapılandırırken alt alanlar, alanlar ve klasörlerdeki aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurmayı unutmayın.

#Sitenizi gerekli sayfaları kontrol edecek şekilde yapılandırdığınızdan emin olun.

websitereklamlari
websitereklamlari

#Alt alanlar

#Site taramasını bir alt etki alanında başlayacak şekilde ayarlarsanız, yalnızca bu alt etki alanını tarar.

#Örneğin, example.com adresinde bir tarama ayarladıysanız , varsayılan olarak example.com adresini taramayacaktır .

#Bu alanların taranabilmesi için, farklı bir Dizin URL’si olan ikinci bir site kurmanız veya example.com için bir iç takma ad eklemeniz gerekir, böylece sayfalar bir Aynı orijinal site.

Etki Alanları Etki

#Etki alanı düzeyinde başlayan site taramasını ayarlarsanız, etki alanını ve varsayılan olarak bağlantı verilen tüm alt alanları tarar.

yani, example.com bir dizin URL’si veya example.com’un dahili bir takma adını eklerseniz example.com , gibi alt alanlar otomatik olarak taranacaktır.

#Web sitesinin giriş yapması gerekiyorsa, kimlik bilgileri vermeniz gerekecektir.

#Taranmasını istemediğiniz sayfaları dahil etmediğinizden emin olun.

#Yeni sitenizi ayarladıktan ve taradıktan sonra, kontrol edilmesini istemediğiniz sayfaları endekslediğini fark edebilirsiniz. Hangi sayfaların kontrol edildiğini aşağıdaki yollarla öğrenebilirsiniz:

İstisnalar sayfaların artık dizine istemiyorsanız sen takma kullanılmalıdır artık bağlantıları kontrol etmek istemiyorsanız kullanılmalıdır. Dışlamalar ve takma adların nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinin .

#Site için kullanıcı erişimini yapılandırın.

Yeni bir site eklendiğinde, site erişimi otomatik olarak diğer kullanıcılara verilmez. Kullanıcı erişiminin ayarlanması hakkında bilgi için etkileşimli eğitime bakın

Kullanıcı ayarları nasıl düzenlenir…

Site ekle , url ekle,  site tanıtımı, hit kazan, siteni tanıt, Birbirinden değerli muhteşem web siteleri arasına sende katlanabilir, yeni listede kazanabilirsin !!! - Sizin sitenizde burada ekli olabilir ……